365 dní - 3

28. ledna 2015 v 23:07 | Ely |  Projekt 365
28.ledna - Konečně mi je o dost lépe. Dokonce to bylo uznáno i výše a můžu být zase víc s dětma. A taky jsem se po dlouhé době dostala ven. Hm, zrovna dnešní počasí nebylo ideální. Je sice fajn, že je venku jako u nás na jaře, ale nepředvídatelné přeháňky deště a vítr bych si klidně nechala ujít. Každopádně procházka s Harloušem, Harleym, byla skvělá. Vzhledem k tomu, že ještě neznám všechny ty uličky, tak vždycky někam jdeme, někde vylezeme a záchytný bod je jedna výrazná hospoda naproti myčce aut.
Většinou mám dojem, že z té procházky mám větší radost já, než ten pes. Oproti našim klukům (jo, mám doma stejné plemeno), tak tenhle pes je neuvěřitelný pecivál, který by nejraději jen ležel doma na schodech nebo v pelechu.


Jinak obyčejný den. Pochutnala jsem si na svačině, kdy jsem si po dlouhé době dala záležet a vyhrabala bio bílý jogurt, ořechy, med a jahody. Mňamka. Pak samozřejmě pár skypů (mamce ukázat fotky z Camdenu, babičce se ukázat, že žiju, pokecat s kámošema...) a večerní chystání dětí do postele.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama