Leden 2015

365 dní - 6

31. ledna 2015 v 22:34 | Ely
31.ledna - Poslední lednový den jsem se domluvila s kámoškou, že půjdeme nakupovat, a kam jinam jít, než na Oxford Street? No, po sedmi hodinách chůze musím říct, že bych šla nakupovat asi raději kamkoli jinde. Strašně moc lidí, strašně moc obchodů a strašně moc zboží. Je pravda, že bylo super koukat na luxusní zboží, pozorovat ty hezky oblečené lidi a podobně, ale pkud šlo o to něco si koupit, tak všude hrozně lidí u kabinek, přehrabané věci a podobně. Nakonec jsem si přeci jen něco koupila, bez zkoušení, tak uvidím, jak mi to bude pasovat.


365 dní - 5

31. ledna 2015 v 22:30 | Ely |  Projekt 365
30.ledna - Říkala jsem si, že pátek bude takový pohodový den. Ne. Zrovna nám museli přijít malíři, aby vymalovali stropy v koupelnách a pracovně. Samozřejmě jsem se to dozvěděla půl hodiny před jejich příchodem, ale ok, ničemu to nevadí. Od doby, co tu jsem, tak jsem jednala už se spoustou různých opravářů, vždycky to byli starší Britové. No, zrovna když nemám ani umytou hlavu, nenalíčená a utahaná, se zjeví dva hezcí, mladí a sympatičtí kluci. Pff.
No nic, alespoň s Harleym jsem si udělali krásnou procházku do parku.365 dní - 4

31. ledna 2015 v 22:22 | Ely |  Projekt 365
29.ledna - Musím říct, že si pořád nejsem jistá, jestli mám anglické počasí ráda nebo ne. Samozřejmě je super, že tady není taková zima jako u nás, ale na druhou stranu věčně fouká a hlavně nikdy nevím, jak bude. Ve čtvrtek jsem se s jednou slečnou, která bydlí o kousek dál, domlouvaly, že půjdeme se psem ven. Super, svítilo sluníčko, nefoukalo..., v půlce procházky se zatáhla obloha a začaly padat kroupy. Paráda. Trochu jsme zmokly, ale ve chvíli kdy jsem byla v baráku, tak normálnš začalo svítit sluníčko. Tak jsem si udělala čaj, jogurt s medem, ořechy a jahodami, a pustila se do čtení knížky.


365 dní - 3

28. ledna 2015 v 23:07 | Ely |  Projekt 365
28.ledna - Konečně mi je o dost lépe. Dokonce to bylo uznáno i výše a můžu být zase víc s dětma. A taky jsem se po dlouhé době dostala ven. Hm, zrovna dnešní počasí nebylo ideální. Je sice fajn, že je venku jako u nás na jaře, ale nepředvídatelné přeháňky deště a vítr bych si klidně nechala ujít. Každopádně procházka s Harloušem, Harleym, byla skvělá. Vzhledem k tomu, že ještě neznám všechny ty uličky, tak vždycky někam jdeme, někde vylezeme a záchytný bod je jedna výrazná hospoda naproti myčce aut.
Většinou mám dojem, že z té procházky mám větší radost já, než ten pes. Oproti našim klukům (jo, mám doma stejné plemeno), tak tenhle pes je neuvěřitelný pecivál, který by nejraději jen ležel doma na schodech nebo v pelechu.


Jinak obyčejný den. Pochutnala jsem si na svačině, kdy jsem si po dlouhé době dala záležet a vyhrabala bio bílý jogurt, ořechy, med a jahody. Mňamka. Pak samozřejmě pár skypů (mamce ukázat fotky z Camdenu, babičce se ukázat, že žiju, pokecat s kámošema...) a večerní chystání dětí do postele.

365 dní - 2.

27. ledna 2015 v 21:28 | Ely |  Projekt 365
27.ledna - Překvapivě moje chřipkou přeplněné dny nejsou nijak zajímavé. Dneska mi mamka volala, že mi poslala antibiotika, tak snad do pátku tady budou, takže další týden budu ok. Volně prodejné léky mi totiž pomalu docházejí. A jinak? Nic. Začala jsem koukat na zvláštní adaptaci venezuelské telenovely. Není totak špatné, jak jsem čekala.


Snídaně - nejdůležitější jídlo dne. A jako obvykle cereálie s jahodami a mlékem, pepermintový čaj a (po dlouhé době) kafé.

365 dní - 1.

26. ledna 2015 v 20:05 | Ely |  Projekt 365
A je to tu zase. Hrozně ráda bych tenhle projekt někdy dodělala, ale nějak se mi nedaří. Začala jsem znovu někdy v prosinci, ale s mým odjezdem do Anglie jsem prostě jeden den zapomněla a..., chci to udělat pořádně, opravdu mít každý den jednu fotku, takže znovu.

26.ledna - Jak už jsem zmínila, tak jsem v UK. Zatím asi jen tři týdny, ale stejně jsem tu krátkou dobu odskákala chřipkou. Vážně doufám, že je to jen chřipka a není to opravdická angína. V pátek jsem se probudila s tím, že něco není dobře, blbec v sobotu jsem stejně šla ven, no a v neděli jsem už jsem myslela, že umřu, takže ležím v posteli, popíjím čaje a cpu do sebe beechamps v různých formách.