Septimus Malfoy

15. prosince 2013 v 22:40 | Ely |  Imaginární přátelé ^^
Celé jméno: Septimus Lysander Caleb Rawen-Sept Malfoy
Datum narozenin: 24.října
Občanství: Britské
Původ: Kouzelnický

Hůlka: 12 palců dlouhá hůlka z červeného dubu s chlupem z vlkodlaka.
Patron: Irský setr
Bubák: Mrtvá rodina

Zaměstnání: Vedoucí Kanceláře Útvaru pro mezinárodní kouzelnické obchodní normy
Bývalá kolej: Nebelvír
Popis:
Septimus už na první pohled překročil věk bradavických studentů, ale zatím jen o pár let. Má štíhlou, vysportovanou postavu vysokou asi 180 centimetrů s narůstajícím svalstvem, které je důkazem že na sobě tvrdě pracuje. Má světlou pleť, kterou si v létě musí chránit před sluncem. Blond vlasy mu má ostříhané na krátko, ale i tak neposedně trčí do všech světových stran a jen málokdy lze vidět, že by se je snažil učesat. Když promluvý svým hlubším hlasem, tak je poznat, že vyrůstal v Londýně.
Oči mandlového tvaru mají zelenou barvu a mezi nimi zaujímá míst velký, rovný nos. Rty jsou povětšinou stažené do neutrálního výrazu. Na obličeji mu roste udržované strniště.
Ve svém volném čase se rád obléká pohodlně. Pokud je teplo, tak nosívá trička, většinou s véčkovým výstřihem, v zimě na sebe natahuje svetry. V práci pak dává přednost elegantnímu obleku šitému namíru se střízlivou košilí a čistými polobotkami.

Povaha:
Septimus se na poprvé může zdát jako plachý a tichý muž, který zůstane stát tam, kde ho postavíte. Když ho lépe poznáte, tak zjistíte, že je jen nesmělý. Pokud se cítí s lidmi dobře, tak veškerá jeho rezervovanost zmizí a stane se z něj příjemný, milý a přátelský společník. Často se na něj obracejí přátelé, kteří potřebují pomoc a on rád pomůže všem, kdo si o jeho pomoc řeknou. Těžkou věcí pro něj je vyjadřovat své pocity.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama