Gweine Arbaten

20. prosince 2013 v 17:05 | Ely |  Imaginární přátelé ^^
Celé jméno: Gwaine Dagiel Arbaten
Datum narozenin: 17.prosince
Občanství: Britské
Původ: Smíšený

Hůlka: 12 palců dlouhá hůlka z habrového dřeva s rohem třaskavce
Patron: Zajíc
Bubák: Mudlovské auto

Zaměstnání: Pracovník kanceláře Ústředny pro výmaz paměti
Bývalá kolej: HavraspárPopis:
Gwein je mladý muž, který může měřit asi tak 180 centimetrů, má vyhublou postavu, takže při pohledu na něj si člověk musí říkat, že by měl přibrat. Má černé, husté vlasy, které mu sahají po ramena a většinu času jsou rozčepířené. Hřeben vidí tak dvakrát do měsíce. Má oválný obličej s vysokým čelem, hustým obočím, pod kterým vykukují hnědé oči, má velký nos a souměrné rty.

Co se týče oblékání, tak ve volném čase chodí oděn poněkud extravagantně. Často na sobě má něco, co připomíná historický kostým sestavený ze světlé, volné košilo-tuniky, která je na prasou sešněrovaná hnědými tkaničkami, z hnědých kalhot, obyčejných černých bot a meče, který má připásaný u pasu a věčně ho někde zapomíná. Druhým oblíbeným outfitem je šedý župan s hlubokými kapsami, ve kterých nosí poklady.

Povaha:
Na první pohled působí dost trhnutě, tento dojem především vyvolává díky oblečení, které se vymyká šedému průměru. Když pomineme tento fakt, tak je to upovídaný a zábavný mladý muž, který má neobyčejný pohled na svět. Srší optimismem a pozitivní energií, rád se seznamuje s lidmi, povídá si a směje se.

Má zvídavou povahu a je i v celku inteligentní. Nikdo by jen tak neřekl, že v jeho nitru mu krvácí srdce a smutní po své rodině, o kterou tragicky přišel. S tím se nikdy nesmířil, a proto o sobě nerad mluví.

Osobní historie:
Gweine se narodil z láskyplného svazku mudlovské ženy Katherine a čaroděje Dagiela Arbatena. Gweine byl jediné dítě rodiny, která žila v mudlovském světě, daleko od problémů magie, proto i teď Gweine upřednostňuje mudlovský svět.
V jedenácti dostal dopis z Bradavic, věděl zhruba, co ho čeká, otec ho o kouzelnickém světě poučil, ale očekávání předčila skutečnost. Z poněkud roztěkaného chlapce se stal mladý muž, který se zakousl do učení.
V třinácti letech přišla velká rána, která změnila jeho svět. Rodiče měli smrtelnou autonehodu. Gweine, který nevěděl o dalších pžíbuzných, byl umísteň do dětského domova. Po prázdninách se do školy již nevrátil, ale začal studovat na mudlovské průmyslovce, přividělával si peníze jako pomocník v supermarketu, a až v sedmnácti letech se rozhodl, že je načase si dodělat poslední zkoušky v Bradavicích.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama