Listopad 2013

Lištička

13. listopadu 2013 v 21:41 | Ely |  Ebay
Miluju lišky a dlouho jsem chtěla nějakou, kterou bych mohla nosit, původně jsem sice chtěla brož, ale pak jsem na ebay narazila na tenhle řetízek. Když mi přišla, tak jsem byla příjemně překvapená, že je o něco větší než jsem čekala, ale na krku vypadá skvěle, hodně lidí ji chválí, i když si myslí, že je to kočka :). V reálu má zbarvení jako na fotce od prodejce, já to vyfotila moc do žluta.


Hodnocení: 10/10
Cena: 44,- (v aukci)
Doba dodání: 10 dnů
Odkaz: zde (buy it now)

Paví spona

13. listopadu 2013 v 21:18 | Ely |  Ebay
Paví spona byla můj první obchod na ebay. Objednávala jsem tenkrát dvě, jednu pro sebe a druhou pro kamarádku. Spony přišly skvěle zabalené a vypadají lépe než na fotce od prodejce. Spona je vážně krásná, kamínky se hezky lesknou a perfektně drží, spona teda má jinou barvu než na fotce prodejce - jedna přišla do fialova a ta druhá do červena. Měla jsem trochu strach, že mi bude sklouzávat po vlasech, ale drží perfektně, akorát nesepne všechny husté vlasy, což se dalo předpokládat.


Hodnocení: 10/10
Cena: cca 20,- ($0,99
Doba dodání: 12 dn§
Odkaz: zde

Asymetrická sukně

13. listopadu 2013 v 21:07 | Ely |  Ebay
Tmavě zelenou asymetrickou sukni jsem si vyhlížela docela dlouho, takže v srpnu jsem se konečně odhodlala a objednala si jednu na ebay. Sukni měli jen v jedné velikosti, takže jsem se přeměřila dle tabulky a došla jsem k závěru, že by mi sukně měla být.
Když mi přišla, tak mě čekalo zklamání. Sukně sice byla krásná, vypadala přesně jako na fotce, ale v pase mi byla poněkud užší (ano, prodejce psal, že se mohou rozměry lišit o dva centimetry), ale hlavně spodnička byla hrozně kraťoučka, nezakryla mi ani zadek, takže doporučuji slečnám pod 170 cm.
Bohužel nemám vlastní fotku, protože jsem sukni rychle prodala dál.

Hodnocení: 8/10
Odkaz: např. zde (prodejce od kterého jsem kupovala už není na ebay)


River Song

9. listopadu 2013 v 22:02 | Aura |  2. By The Way
V listopadu oslaví seriál Doctor Who 50.výročí vysílání a v rámci toho se v Brně uskuteční první český WHOCON. Samozřejmě mě nápad na tuhle akci nadchnul, přijde mi fajn, že si parta fanoušků dá práci s tím, aby uspořádali něco pro ostatní. Každopádně se akce rychle blíží a mě, a mé šnečí tempo, to neskutečně překvapuje.

Původně jsem si chtěla do Brna udělat cosplay Plačícího anděla. Celý nápad udělat si kostým nějaké zlouna z DW mě nadchnul. Původně jsem si chtěla udělat Daleka v podobném duchu, jako mají slečny na fotce. Celé mi to zhatily ceny látek, do kterých jsem v létě nechtěla investovat. Když už jsem si je chtěla koupit, tak obchod, kde jsem si látky vyhlídla, tak skončil. Hm..., pak jsem tedy začala uvažovat o Andělovi. Celkem jsem to měla u promyšlené, ale tentokrát se jako problém ukázala křídla. Chtěla jsem s nimi začít, abych věděla, jestli jsem dost na ně zručná a nebo jestli to můžu odpískat. Bohužel jsem zjistila, že jsem to pořád odkládala a odkládala, takže jsem se do křídel nepustila a myslím si, že už to jednoduše nestihnu. Tak někdy jindy.