Prosinec 2011

Přicházejí

9. prosince 2011 v 15:32 | Nikki |  2. By The Way
Letos se hrozně těším na Vánoce. Budu chvíli hezky doma s novou Vampýrskou akademií, pojedeme se podívat do Vídně, kde si zase ve slevách vyberu kupu věcí, taky bych si měla naučit na zkoušky, což tu pohodu poněkud přerušuje. Příští týden mě čekají první zápočty, proto jsem se rozhodla tenhle víkend vynechat sraz v Praze, a raději se podívat na učivo. Týden před Vánoci mě pak čeká zbytek zápočtů. Myslím, že bych si jich mohla víc udělat v jeden den a pak jet domů... Možná to vezmu přes Prahu a zašla bych na výstavu klenotů půjčených z Kremlu.

Každopádně kouzlo Vánoc - pozorování sněhu ve vychřátém pelíšku, světýlka všude kolem, zimní noci (samozřejmě ne o samotě ^^), horká čokoláda, čas znovushledání a odpuštění, ujeté vánoční papíry, kde se prohánějí soby na sáňkách...

a klid. Skoro vůbec nemám čas být na netu, což je pro mě dost zvláštní. Škola mě docela zaměstnává, spousta předmětů, které mám navíc, občas o přednáškách brouzdám, kde co.
Vždycky pak přijdu na kolej a řeknu si, že něco napíšu na blog, podívat se na blogy ostatních, zahraju si třeba a nic. Obvykle jsem buď moc unavená, blogování mě nebaví, někdo mi napíše, že se někam jde a nebo se dívám na hokej (Včera, když jsem se balila, tak jsem poprvé viděla hrát Tarasenka mimo MS, není špatnej hoch :D), atd. A když se dostanu na icq, tak mám chuť oslavovat :D


Podzimní chřipka

2. prosince 2011 v 13:23 | Nikki |  4. Fotka sem i tam
Starat se o nemocného psa je horší než se starat o nemocné dítě. Pes vám neřekne, co ho přesně bolí, nevysmrká se na povel ani nenapije. Takže teď vždycky s Teddoušem někdo leží, aby byl v teple, ven chodí jen na chvilku a otíráme mu sopel z nosu..., no co už. Snad mu bude brzy lépe :)