Březen 2011

Mám za kamarády alkoholiky

24. března 2011 v 21:00 | Nessa |  3. S foťákem v ruce
Příjde mi, že každý víkend (a prázdniny) trávím teď v hospodě nad debatou, jak je ta maturita zlá a jak se musíme odreagovat. Relaxaci jsem plánovala o víkendu, jenže mi to kazí počasí (má být zase hnusně, prý) a hora učení (zpracovat otázky, naučit se psychologii, češtinu, okruhy...), ale snad alespoň sobota půjde.

Jinak škola - škoda mluvit. V němčině máme všichni problém, uvidíme, jestli nás tady pustí k maturitě, v dějepise prý na potítku nebudeme mít atlasy, jen mapy (grr), atd.

A raději dál nerozepisovat - jen jsem našla nějaké fotky ze začátku března.


Existovat či ne?

9. března 2011 v 17:53 | Nikki |  2. By The Way
Mám čtvrtou angínu za poslední tři měsíce, je mi děsně, nemám žádný imnutní systém a musím chodit do školy, psát testy, řešit maturitní okruhy, praktickou maturitu a přitom bych chtěla jen spát a spát, zavrtat se do peřiny, abych neměla záchvaty zimnice a mít po ruce teplý nápoj.

Přemýšlím, jestli jde onemocnět z lidí? Hm? Poslední dobou se mi s nimi nechce být. Ve třídě se začalo řešit tablo a kde bude. Nechtěla jsem se do toho míchat, ale to bych zase byla "ta co nic neřekla, bla,bla", tak jsem něco řekla, fajn... konec? Nechci se do toho víc plést, protože se zase všichni pohádají, já bych to klidně přežila i bez tabla.
Další kdo mi pijí krev jsou sousedi. Příjde mi, že si přivlastňují celý barák. Na zahradě si postavili jakýsi hnusný barák a práva mají jen oni.
Do třetice pár kamarádek. Teda o většině z nich jsem si nikdy nemyslela, že jsou kamarádky, protože ... Můžete mít za kamarády lidi o nichž si myslíte, že jsou to čupky? NE! Nazdar, ale nejlepší byla jedna holka "ty jsi moje druhá nejlepší kámoška". Další kec o ničem, teď to svým chováním jen dokazuje.

Nejraději bych někam odjela. Mám i místo kam - Řecko, Chalkidiki, Kassandra - a jedna určená pláž bez lidí s teplým pískem a průzračným mořem.

A k nadpisu? Tenhle blog mě nebaví, mám nový na jiném serveru, ale zatím se v tom orientovat je děs, nechat existovat tenhle blog? Uh, nějak to pořeším :D