Únor 2011

Poslední únorová

28. února 2011 v 23:12 | Nessa |  4. Fotka sem i tam
Můžete se přátelit s lidmi, kteří vám vzali kus sama sebe, kus vašeho srdce? Ať se baví, fajn, nemusím být u všeho.

I am sad because...,

protože si vzpomenu na mrtvé a zapálím za ně svíčku. Za kus sebe.

První rok, co bydlím tady

27. února 2011 v 20:12 | Nessa - Olympus FE 370
Před chvílí mě tak napadlo, že jsem si někdy v únoru založila tenhle blog a že zítra už je konec února. Podívám se do archívu a přesně dneska je to rok, co jsem si řekla, že tahle adresa by nemusela být špatný a klika na založit blog.
První článek, který jsem tady zveřejnila byla moje vzpomínka na pařížského policistu, který mě jednou v létě očaroval a tak jsem si tu vzpomínku hooodně předělala - tady.
První fotkou na blogu pak byla "Pohádka o bílém sněhu", který v Brně rozhodně nebyl.
A jen tak pro zajímavost je pro mě únor ve znamení zakládání - před pár dny jsem přemýšlela, že založím nový blog, ale komu by se chtěly kopírovat ty fotky? :)

(Březen 09 - taky jsem si mohla ty nehty dolakovat)

První fotky

27. února 2011 v 20:03 | Nessa - Olympus FE 370
Snažím se dát dohromady fotky, uložit je někam, kde je budu mít pořád po ruce a nebudu se muset spoléhat jen na jeden počítač.
Takže ukládám, mažu ty divné, rozmazané a objevuju ty zapomenuté.
Na Vánoce v roce 2008 jsem dostala svůj první digitální foťák a fotila všechno kolem sebe :)


II. Špatná cesta?

27. února 2011 v 19:44 | Nessa |  6. Povídkové pokusy a tak
Došla jsem k tomu, že tohle je prostě jen deník Eilley.


I. Nový domov

27. února 2011 v 0:25 | Nessa |  6. Povídkové pokusy a tak
Měla jsem jednu svou oblíbenou postavu - čarodějku Eilley MacFadyen, která dala v Bradavicích výpověď a mě docěla zajímá, jaký by mohl být její život po této etapě. Takže jsem se ji pokusila zasadit do prostředí magických škol, které nejsou HP, ale spíš něco jako "Čarodějnice školou povinné."
Každopádně své Ej přeju hodně štěstí.

***

Jste dochvilní?

25. února 2011 v 13:00 | Nessa |  3. S foťákem v ruce
V první chvíli bych řekla, že já určitě nejsem, i když opak je pravdou. Jsem sice neuvěřitelně roztržitá, zmatená, zasněná a lenošná, takže úkol na který mám měsíc dělám večer před odevzdáním, ale kupodivu chodím na čas (když to není škola) a řekněme, že to vyžaduji i od ostatních, protože nenávidím čekání. Např. když chci něco zkusit a mám k tomu možné prostředky, tak to chci zkusit hned, nechci čekat (za což asi může i zvědavost).
Ale čekat na někoho teď? I cesta do školy mě stojí skoro omrzliny, takže ani nápad čekat venku na někoho čtvrt hodiny, takového člověka přerazit :). Na druhou stranu se to dá trošičku odpustit, když je venku teplo, svítí slunce a člověk si sedne na vyhřátou lavičcu a chvíli jen relaxuje než dotyčná osoba příjde.

Kaktus

22. února 2011 v 22:02 | Nessa |  3. S foťákem v ruce
Konečně jsem se zbavila všech těch papírků, popisků, informací. Konečně jsem si podala přihlášky na vysokou školu. Tedy, ještě musím poslat peníze, ale než se dokopu vyplnit složenky a konec února se hrozně blíží...
Docela mě mrzí, že po čtyřech letech pedagogiky jsem si na žádný pajdák nedala přihlášku, ale uklidňuji se tím, že si to případně pak můžu někdy udělat dálkově, když se mi po praxi bude stýskat - a já vím, že bude. Totiž..., chtěla jsem jít dělat vychovatelku do děcáku.
Na druhou stranu jsem si podala přihlášky na docela zajímavé obory, nevím jak moc praktické, ale např. na jednom oboru bych mohla mít hlavní jazyk turetštinu neno arabštinu.


Občas šlápnu vedle

13. února 2011 v 21:25 | Nikki |  4. Fotka sem i tam
Jsem smutná. Jsem smutná, protože dělám chyby. Ty chyby neovlivňují jen můj život, ale i život mých nejbližších. Udělala jsem asi velkou chybu a nemůžu se s ní dneska srovnat.


Lily A. Ledger

1. února 2011 v 23:14 | Nikki |  RPG
Celé jméno: Lily Adreista Ledger
Národnost: Anglická
Status: Mudlovský
Datum narození: 6/1

Popis: Dívka středí výšky i postavy, která většinou vypadá lehce vystrašeně. Má delší vlasy světle kaštanové barvy s odlesky mahagonu. Často je nosí jednoduše upravené, svázané do culíků. Má vysoké čelo, velké šedé oči, drobný nos v létě s několika pihami, souměrné rty a trochu ostřejší bradu. Ráda nosí školní uniformu, mimo školu pak tenisky, džíny a jednobarevná trička, v zimě se pak halí do různobarevných šál.

A co mi zbylo z objektivu

1. února 2011 v 21:38 | Nessa |  4. Fotka sem i tam
Když se divám na ten objektiv, tak přemýšlím, jestli jsem si nevybrala špatnou opravnu, když mi
ten objektiv jen rozebrali a nic víc.