Zahrada kouzel - Sarah Addison Allenová

5. ledna 2011 v 21:44 | Nikki |  7. Vidím, slyším, čtu
Jedno kousnutí do jablka ze zahrady kouzel vám ukáže největší událost vašeho života. Kousli byste si?


Claire Waverlyová žije sama v domě své rodiny. Je spokojená, tak jak je, má totiž svoji čarovnou zahradu, kde pěstuje jedlé květiny a byliny. Claire vlastní cateringovou společnost, která v podstatě řeší problémy lidí z celého městečka, protože levandulové koláčky zabrání špatným rozhodnutím, lístky růže zase přivolají lásku, apod.
Claire však neumí pomoc sama sobě. Po dětství, kdy s matkou přespávala na ubytovnách bezdomovců, kradla v obchodech a byla pořád na útěku, nedokáže k sobě pustit lidi, protože všichni ji opustili a ty, které by pustila do svého života by ji opustili také.
Ovšem její soused Tyler, který se do ní beznadějně zamiloval, to nechce vzdát a pořád se zkouší ke Claire přiblížit, což se mu nakonec povede.
Sydney, Claiřina mladší sestra, je se svou malou dcerou Bay ve špatné situaci. Otec Bay Sydney bije a tak se rozhodne i s dcerou uprchnout právě k sestře, se kterou nikdy dobře nevycházela. Ovšem nakonec k sobě obě sestry najdou cestu...Zhruba nastíněný příběh, do kterého jsem se začetla včera večer a do dnešního večera jsem to musela mít dočtené.
Bylo to kouzelné - pozorovat, jak do života Claire se vkrádají lidé, ať chce nebo nechce, a ona je má ráda. Nakonec dokonce přijme i Tylera, který hledá řád, který mu Claire mohla nabídnout.
Navíc Sydney, která hledá s Bay útočiště a nachází ho ve městě, které jako teenager nesnášela...
 


Komentáře

1 *Dragonfly *Dragonfly | 6. ledna 2011 v 13:50 | Reagovat

Teda, zní to fakt zajímavě, asi se po téhle knížce podívám :) jen první musím dočíst tu hloupou povinnou četbu :(

2 Destiny Destiny | Web | 7. ledna 2011 v 21:07 | Reagovat

Také se po ní podívám, rozhodně stojí za pozornost! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama