Září 2010

Budoucnost v čaji

25. září 2010 v 19:05 | Nessa |  3. S foťákem v ruce
V pátek jsme s M. relaxovaly u vodnice, klábosily a užívaly si zbytky tepla. A navíc se vodnice hezky odrážela na hladině čaje :)


I takové dny jsou

22. září 2010 v 16:52 | Ness |  3. S foťákem v ruce
Děkuji vám všem za přání k narozeninám, potěšilo to :). Jinak teď hlavním tématem ve škole je stužkovací ples. Z nějakého důvodu jsem se do toho trochu zapojila, i když se mi tam moc nechtělo jít (ale jedny úžasné šaty mě přesvědčily :)).
Dneska jsem byla s M. u fotografa, pak v pár obchodech, jestli by nám dali sponzorský dar - někde dali, někde ne...
Ale ještě je toho tolik před náma...
Alespoň ve škole teď máme dva dny po sobě na devátou :). Dneska jsem se učila třeba jen tři hodiny a v jedné z nich jsem zjistila, že jsem test studijních předpokladů napsala nejlíp, wau, šok :D


Birthday day

20. září 2010 v 18:03 | Ness |  4. Fotka sem i tam
Zase o rok starší. Devatenáctého září mi bylo devatenáct. Nejlepší? Oslava v jednom baru, kde bylo spousta koktejlů.
Jsem zase hrozně upovídaná...Stánky, všude vidím stánky

17. září 2010 v 20:48 | Ness |  3. S foťákem v ruce
Aneb kousek Vinobraní...


Je to prostě tak!

15. září 2010 v 17:33 | Nessie |  2. By The Way
Vinobraní bylo naprosto úžasné. Prošla jsem všechny krámky, pila nejlepší burčák za poslední dva roky, bavila se, smála, skákala... a dokonce jsem viděla i program!

V pátek se na naší škole spustila evakuace. Letos byla víc působivá, protože jsme chtěli udělat prvákům radost a tak jsme řvali, že hoří, atd. Přitom si spořádaně došli do skříňky, přezuli se, pohoda. Normálně poctivě chodím do skříňky, protože mám úžasně měkké papuče, sice s Hello Kitty, ale jsou pohodlné.
Se spolužačkama jsme pak vyrazily mrknout, kde co je. A domluvily se, že se sejdeme večer.
Takže zbytek dne jsem prošmejdila s rodinou, mrkla na průvod a po něm se sešla s dětičkama, abychom vypily směs vodky a coly a zašly na diskotéku. Kupodivu se mi ani nechtělo domů, jsem zase potkala, tolik známých. Takže příchod domů kolem třetí, chms...Ráno o půl deváté telefon, který mě budil. Usmlouvala jsem to na půl desátou a vyrazili jsme na turnaje, zásobu kofeinu a pořídila jsem si skvělý řetízek.
Večer měl pak koncert náš matikář, takže jsme byli tam a pak pádili na další náměstí, kde hrál Peter Nagy (má v kapele dost dobrého bubeníka), a než byl Michal David, tak jsme se probojovali dopředu a fakt se vyžívali ve zpívání, skákání a blbnutí. Celé to pak zakončila efektní laser show a ohňostroj.
Po něm jsme dokoupili burčák a vyrazili posedět a pokecat na hrad, kde byla teda docela zima, pak zase na diskotéku a hrozně pozdě domů...

V neděli jsem pak vyrazila na pohotovost, protože, jak jsem šla, tak v chodníku chyběla dlaždice, mě tam sjela noha a už to bylo. V nemocnici byl milý a opravdu, opravdu moc hezký chirurg, rentgen naštěstí neukázal zlomené kosti, ale přetrhané vazy, uhm... Díky tomu mám dvě berle, ortézu a minimální pohyblivost. Navíc noha dost bolí :((
Takže jsem zvědavá, jak dneska dolezu na mini oslavu narozenin do jednoho koktejlového baru. Zítra pak na kurz speciální pedagogiky a v neděli do Brna? He :)


Řetěz

12. září 2010 v 19:35 | Ness |  3. S foťákem v ruce


Ve světle

8. září 2010 v 17:56 | Ness |  3. S foťákem v ruce
Prší a prší, tak alespoň jedna malá vzpomínka na neděli.
Tenhle týden je neuvěřitelně dlouhý.
Vím, kam už jdu na praxi, kterou máme během roku a ona paní učitelka se zdála celkem sympatická a ve třídě je jen asi šest dětí, což je fajn, protože díky malému počtu, tam není žádná asistentka.
Dneska jdeme plavat, neuvěřitelně se těším, až ponořím tělo do vody...