Červen 2010

Les, řeka, déšť, hvězdná obloha, ale hlavně prázdniny

30. června 2010 v 10:36 | Little Dhampire |  3. S foťákem v ruce
Přidám se k valné většině blogerů, kteří dnes budou psát hlavně o tom jednom - vysvědčení. Konečně nastal ten den, kdy dostaneme do ruky úřední listinu, která ukončí předlouhý rok. Ráno, nevyspalá, třikrát mě tahal budík z postele. Nakonec jsem podlehla, vyštrachala kalhoty a nějaké černé tričko, na nohy otevřené botky a dumala jsem, jestli budeme v naší kmenovce na horní budově a nebo jako loni na budově o ulici níže. Druhá varianta byla správná, potkala jsem i třídního, který se divil, jak mě to napadlo.

Fotka z minulého léta na jedné vesničce :)

Jinak nijak oficiálně jsme to nebrali, na dolní budově nejde rozhlas tudíž proslov ředitele, o tom, kdo propadnul a jak jsme si vedli, jsme naštěstí neslyšeli. Seděli jsme v aule, třídní nás oběhnul, strčil nám do ruky vysvědčení, dorovnal se třídní fond, jedna fotka, předání pivního sudu třídnímu, který z toho měl radost a hurááá třeťáku odzvonilo (tedy jen symbolicky, protože ani zvonek dole nejde :D)

Dávno před devátou jsme pak seděli už na jednom (i více) oroseném pivku. Vysvědčení hozené ledabyle do tašky a překřikovali jsme se s plány na prázdniny, s brigádami, tím, jak se sejdeme a dokonce jsme i uvažovali, kam si v září sedneme, což je na palici. Taky jsme zhodnotili, jak jsme dopadli se známkami, vysvědčení je v pohodě, byla jsem hlavně nadšená z toho, že jsem jako jedna z mála dostala jedničku ze VDT, ale je fakt, že jsem si ji nejvíc zasloužila, jak mi bylo sděleno :)
Ale bylo to fajn, bylo nám fajn, i když mi to jako léto nepřišlo.

Pak když jsem šla sama domů, pražilo na mě sluníčko a já se na svět dívala přes nové, sluneční brýle s fialovými obroučky, bylo mi fajn, bylo mi letně :) a ještě bude :)

Promiň nestačí

27. června 2010 v 12:17 | 10. ledna 2009 v 19:41 |  6. Povídkové pokusy a tak

Krátká povídka omém jakoby HP charakteru. Psala jsem to ve škole, myslím, že v právech a dějáku, bo bloku stylem jedna stránka, deset stránek nějaká jiná povídka, různé popisky na krajích a pak to po sobě luštit... Věřte, že to byla sranda.
Postavy: Nemphea, okrajově Pobertové
Žánr: Psychologické, úvaha
Období: Pobertové, 6.ročník asi
Přístupnost: Přístupné všem

Povídání o mém jméně

27. června 2010 v 12:14 | Zasněná |  5. Skladiště

,,Jak se to čte? Nicole?"
Optá se mě bezelstně profesorka před tabulí. Jen protočím oči, zhluboka se nadechnu a napočítám do pěti.
,,Ne," zavrtím hlavou. ,,Nikohl."
Profesorka zabrejlí do svého notesu, kde vidí jasně napsáno Nicole. ,,Aha a to e tam patří?"
,,Bez toho e by to vypadalo ošklivě," zabručím.

-


Zombie čarodějnice

27. června 2010 v 12:12 | Zasněná |  3. S foťákem v ruce
Nevím, jak to dělám, že se vždycky připletu ke kostýmovým akcím pro děti. Tohle byla jedna taková strašidelná cesta, už je to celkem dýl, ale fotky jsem konečně vydolovala z foťáku až teď. Byla jsem nalíčená na bílo (což po umytí celkem štípalo), černý stíny, červená rtěnka a na jedné tváři nakreslená pavučina, v uších naušnice... Akorát mi na fotkách chybí můj plášť, klobouk a lucerna, no nevadí :D

Fotka z praxe ve druháku

27. června 2010 v 12:08 | Zasněná |  4. Fotka sem i tam
Prohlížím si rozepsané články, které jsem si vzala ze svých starých blogů a našla jsem fotku z praxe ve školní družině, kde se mi opravdu moc líbilo :)
Teda na fotce vypadám děsivě, ale co by člověk chtěl po honičkách přes celé obrovské hřiště. Že já je tu hru tenkrát učila :D


Srdce

27. června 2010 v 12:04 | Zasněná |  3. S foťákem v ruce

Zase jednou v čajovně

24. června 2010 v 20:53 | Zasněná - Little Dhampir |  3. S foťákem v ruce
Včera jsme po delší době zašli do čajovny, kde kromě nás nebylo ani živáčka, takže nehrozilo, že by si někdo stěžoval na náš hluk a my platili hlučné. Poprvé jsem si všimla toho, že se to tam platí. Přemýšlím, jestli je to po nějaké naší návštěvě, ale snad ne :). Jinak se tam jako obvykle probírala nesmrtelnost chrousta :D, filozofický večer ...


Eclipse collection

24. června 2010 v 20:43 | Zasněná - Little Dhampir |  4. Fotka sem i tam
Minulý týden jsem bloumala po drogerii a všimla si nové kolekce os Essence, která mívá levnou kosmetiku a dobrou, dle mého. Mám od nich své úžasně křiklavé stíny a jsem spokojená, takže nebylo divu, že Eclipse kolekce mi taky padla do oka, když vezmu ještě v potaz to, že Stmívání jsem četla, film mě zklamal..., ale... tmavé líčení ... mmm :)


Old Times # 1

23. června 2010 v 14:24 | Zasněná |  3. S foťákem v ruce
Tahle fotka se mi strašně moc líbí. Má v sobě to kouzlo starých, černobílých fotek. Hned přiznávám, že jsem ji nefotila, jen jsem ji skenovala, ale alespoň se můžu pochlubit, že na ní jsem spolu s mamkou :) a fotil to asi táta? Zeptám se :D


Ztratila jsem nejlepšího přítele

23. června 2010 v 10:36 | Zasněná
Je to váš přítel, váš společník, váš obránce, váš pes. Vy jste jeho život, jeho láska, jeho vůdce. Bude váš, věrný a oddaný, do posledního úderu srdce. Jste mu povinován zasloužit si takovou oddanost.