Pohádka před spaním - 3.

12. března 2010 v 22:00 | Lyra |  Pohádka před spaním
Rychle naškrábané, jelikož mi za chvíli začíná NIP/TUCK a já si chci tenhle seriál zase připomenout, strašně ho mám ráda. Navíc se mi do snů pomalu vkrádá trochu jiný příběh, ale tenhle bych chtěla dosnít.Vyměnila jsem si objektiv na foťáku a po tiše se vrátila do koupelny. Nechtěla jsem ho rušit, protože si právě začal rozepínat knoflíky na košili, ale myslím, že mě zaregistroval. Já neumím být nenápadná. Obvykle se totiž o něco přizabiji. On se, ale zřejmě rozhodl, že mě bude ignorovat. Že by nebyl zvyklí na polonahé focení od holky, která je skoro o třicet let mladší?
Posadila jsem se na prádelní koš, opřela se o kachličky a pozorovala ho. V jeho gestech bylo něco zvláštního, vlastně z celé jeho osoby vyzařovalo něco. Jakési zvláštní teplo. Tedy nechci tím říct, že je gay. Přišel mi velmi elegantní, vyrovnaný, klidný nebo spíše uklidňující.
Zaostřila jsem a zmáčkla na spoušť.
Velmi pohledný muž, který si v koupelně rozepíná tmavou košili.
Cvak.
Svaly na zádech, košile pomalu sklouzává po těle.
Cvak.
Košile je dole.
Cvak.
Zavřel kohoutky u vany, opatrně palcem nohy zkusil její teplotu a pak do ní, pomalu ve spodním prádle, vlezl.
,,Co mám dělat?"
,,Uhm," polkla se a snažila se dojít k profesionálním myšlenkám. ,,Zkuste se trochu ponořit, choditla vystrčte z vany, paže si položte na okraje… Super," usmála jsem se a uvědomila si, jak má krásný nos. Na tohle jsem ujetá. Strašně se mi líbí zvláštní nosy. Asi je to tím, že ten můj je hrozný. Mám ho poněkud větší a široký, chm. On ho měl taky větší, ale… vypadal na něm moc dobře.
Zamyšleně vyhlédnul z okna.
Cvak.
Sklonil hlavu.
Cvak.
Usmál se.
Jééé…
Cvak.
 


Komentáře

1 Petra Petra | Web | 12. března 2010 v 22:39 | Reagovat

:-D A teď se mi bude usínat :-D :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama