Únor 2010

Pohádka o bílém sněhu

28. února 2010 v 23:03 | Lyra |  4. Fotka sem i tam
Kupa sněhu u nákupního střediska v Brně. Nechutně špinavá, absolutně k ničemu, jen důkaz toho, co je kolem nás...


Prázdniny, prázdniny... konečně

28. února 2010 v 11:17 | Lyra
Je ironii, že jsou prázdniny a já mám podivnou chuť jít do školy. Hrabe mi, ale stejně jsem nadšená, že jsou prázdniny. Že nemusím nic dělat, nemusím se učit a v podstatě můžu dělat, jen to co chci, když máma neřekne jinak :)
Každopádně zatím jsou to prázdniny cestovní. Včera jsem byla s mamčou na celodenním výletě. Bylo to super :), parádně jsme si to užily a nakonec jsem si přivezla i jedny krásný kalhoty a uťapaný nohy.
Dneska vyrážíme celá rodina autem. To bude taky sranda. Vždycky, když jedeme na výlety, tak si nějakým způsobem zapomeneme vytisknout mapu, takže se pak nervujeme a přemítáme kudy vlastně jet.
Taky se v nejbližších dnech plánujeme jet mrknout na vypuštěnou přehradu a nafotit ji, se mega těším :)

Já podle WC testu

28. února 2010 v 10:40 | Nikki |  5. Skladiště
Tohle mě celkem zaujalo, když jsem se probírala staršíma časákama, co vyhazuju :) A ... zajímavé zjištění :)

  • Otázka byla, jakou si vybírám kabinku a výsledek sedí :D: Je ti jedno, co si o tobě myslí ostatní. Jsi upřímná a pohotová!
  • Druhá otázka byla ohledně toho, co dělám na záchodě :D, výsledek:Některým vtipům prostě nerozumíš. Rozesmát tě je opravdu dřina... Tak jak kdy, ale v podstatě to sedí :)
  • Který druh toalet mi přijde nejhorší? Klasický výběr byl :D, výsledek:Nemáš ráda školní idoly, které zná každý a na které letí všechny holky.Mno, klasičtí idolové se mi nelíbí, jednou se mi líbil jedne kluk, ale myslím, že zase takovej idol nebyl, ale balila ho půlka naší třídy :D Nj, prvák :D
  • Otázka ohledně "práce" s toaleťákem: Pořádek? Co je to za slovo? To vůbec neznáš a ani tě to nezajímá. Svatá pravda, ale bohužel mámu to zajímá :)
  • Splachování... : Všechno si bereš hodně k srdci, i když to někdy nebylo myšleno zle. Už to tak bývá...
  • A poslední ohledně umývání rukou: Rychle se pro něco nadchneš a pak tě to opustí, není to škoda? Jak kdy...

Viděla jsem New Moon

28. února 2010 v 10:35 | 4. prosince 2009 v 19:29 |  5. Skladiště


Od druhého dílu Stmívání jsem už nic nečekala, jednička mě v televizním provedení totálně zklamala, takže jsem čekala, že dvojka bude stejná. Možná právě proto jsem z toho nadšená, protože jsem nic moc nečekala. Samozřejmě Edward se pořád tvářil jako idiot, ale to už jsem si zvykla z prvního dílu, alespoň nelezl po stromech, bod pro něj. Bella alais Kristen byla prostě jako obvykle dobrá, nad jejím trápením se až srdce ustrnulo a hodně bych chtěla vyzdvihnout vlkodlaky. V knížkách je ráda nemám, ale ve filmu byli úžasní. Jacoba bych brala všema deseti, choval se strašně mile a sympaticky a dokonce se mi líbil i Sam, působil, tak nějak fajn. Samozřejmě přeměna ve vlky byla zajímavá, teda až na to, že působili jako velcí plyšáci, které bych si nejradši vzala domů. Co se mi nelíbilo, tak byly scény ve Voltuře. Nevím, moc povedené to zrovna nebylo. Vize Alice byla strašně ujetá, to nešel zadržet smích, Edwardovi jsem strašně přála, aby mu vyšlo to zabití, bohužel, boj mezi upíry byl zvláštní, Alec byl hezkej a Aro má podobný smích jako já :D. Škoda, že tam nebylo trochu víc Jamie Campbella Bowera, ten mohl být fajn, no nemůžeme mít všechno.

You know you love me, Gossip Gir

28. února 2010 v 10:34 | Nikki |  5. Skladiště
Tak jsem dokoukala poslední přeložený díl třetí série a nemůžu se dočkat na další. Opět mě GG pohltilo a myslím, že seriál je o dost lepší než knížka. Knížka se mi asi po sedmi dílech strašně zajedla a neměla jsem chuť moc pokračovat. Nejvíc jsem si v seriálu oblíbila Blair a to nejspíš z důvody, že se mi charakteristicky tak nejvíc podobá. Samozřejmě, ona je dokonalá a perfektně se obléká, tím se bohužel poněkud lišíme, ale povaha...


Štít svého města

27. února 2010 v 21:55 | Nikki |  6. Povídkové pokusy a tak
Znáte příběh o Troje? Myslím, že ano. Doufám, že vám něco řekne i jméno nejstatečnějšího vojevůdce na straně Troje, nejstaršího prince Hectora. Mám ho z nějakého důvodu ráda, zdá se mi jako skvělý muž, který měl svou češt, zodpovědnost a který se postavil za svůj domov a dokázal bojovat!

Poznámka: Byl nejstatečnější, nejsilnější bojovník, ale byl i muž.
Postavy: Hector, Andromacha
Doba:15. - 12. století př. n. l.
Žánr: Romantika, smutné
Přístupnost: Přístupné


Malířské odpoledne

27. února 2010 v 21:55 | Nikki |  6. Povídkové pokusy a tak
Krátká povídka, která se měla rozvíjet poněkud jinak, ale jelikož nemám na psaní až tak moc chuť, tak je to divné, ale potřebuju se rozepsat. Nj, když člověk dlouho zahálí, tak už to nejde tak snadno.

Poznámka: I pád na držku je pohyb dopředu
Postavy: Leroy a Danielle
Doba: současnost, r. 2009
Žánr: Romantika
Přístupnost: Přístupné